altındağ-altus-servisi

Altındağ Altus Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Altındağ Altus servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Altındağ Altındağ Altus Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Altındağ Altus servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Altındağ Altus servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Altındağ Altus Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Altındağ Altus Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Aydınlıkevler Altus Servisi,
  • Hasköy Altus Servisi
  • Hisar Altus Servisi
  • İskitler Altus Servisi


  • Siteler Altus Servisi
  • Telsizler Altus Servisi
  • Ulus Altus Servisi
  • Anafartalar Altus Servisi


Altındağ semtlerine Altus Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Altındağ Altus servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Altındağ Altus Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Altındağ Altus beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Altındağ Altus servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.