Etimesgut-Altus-servisi

Etimesgut Altus Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Etimesgut Altus servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Etimesgut Etimesgut Altus Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Etimesgut Altus servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Etimesgut Altus servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Etimesgut Altus Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Etimesgut Altus Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

Etimesgut semtlerine Altus Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Etimesgut Altus servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Etimesgut Altus Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Etimesgut Altus beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Etimesgut Altus servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.