Yenimahalle-Altus-servisi

Yenimahalle Altus Servisi Her Nerede Olursanız Olun Sizinle!

Yenimahalle Altus servisi 2004 yılından beri;

Sektördeki öncü firmalardan biri olmanın gururunu yaşayan Yenimahalle Yenimahalle Altus Servisi, 16 araçlık filosu, uzman teknik kadrosu, güler yüzlü çağrı merkezi ile en iyi ve kaliteli hizmeti kısa zaman dilimi içerisinde adresinize getiriyor. Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Yenimahalle Altus servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük sorunların önüne geçmektedir.

Yenimahalle Altus servis danışmanları en kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızın sorunlarını yerinde çözerler. Sizlere sorunsuz ve yüksek verimle çalışan ürünler sunarlar.

Yenimahalle Altus Beyaz Eşya Servisi ile Kalıcı Kalite

 


Yenimahalle Altus Servisi olarak hizmet verdiğimiz semtler

 

  • Batıkent Altus Servisi
  • Çayyolu Altus Servisi
  • Demetevler Altus Servisi


  • Ostim Altus Servisi
  • Şentepe Altus Servisi
  • Ümitköy Altus Servisi


Yenimahalle semtlerine Altus Beyaz Eşya Klima ve Kombi Teknik Servis hizmetleri sunmaktayız.

Garanti Kapsamı: Firmamız yapılan işe ve aksesuar yedek parça değişimine koşulsuz şartsız 1 yıl garanti sağlamaktadır. Bu süreç içerisinde cihazınızda aynı şikayeti veya sorunu yaşadığınız takdirde ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz.

Yenimahalle Altus servisleri arasında deneyimi ve kalitesi ile adından söz ettiren Yenimahalle Altus Servisi, garantili hizmetlerini 7/24 sizinle buluşturuyor.

Sahip olduğunuz tüm beyaz eşya modelleri için ihtiyaçlarınız doğrultusunda güvenlik esaslarından ödün vermeden hizmet veren Yenimahalle Altus beyaz eşya servisi; montaj bakım arıza ile ilgili kaliteli çözümler sunarken sizleri uzun ömürlü cihazların sahibi yapıyor, tamir işlemini kalıcı sonuçlar sağlayacak şekilde gerçekleştirerek ömürlük kullanımlarınıza ön ayak oluyor. Yenimahalle Altus servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz.